Wellness & fitness centrum

WELLNESS
fitness&massage centrum

V dnešnej dobe je wellness jednou s najvyhľadávanejších služieb moderného rezortu. Naše dizajnové wellness, fitness&massage centrum bude ponúkať zákazníkom Demänová Rezortu neobyčajný zážitok s výhľadom na Tatry.
Súčasťou moderného wellness centra sú:
* fínska sauna
*parná sauna
*infrasauna  
*ochladzovacia kaďa
*odpočiváreň 
*vonkajšie vírivky
*vonkajšia rituálna sauna

Celý dizajn je prispôsobený projektu Demänová Village. V ponuke je aj profesionálna masáž a plnohodnotné fitnes centrum. K dispozícii sú kardio stroje a zariadenia pre posilňovanie.

Váš druhý domov
v Tatrách

Ešte stále nie ste rozhodnutí? 

Ďalšie informácie o našom projekte vám radi poskytneme telefonicky, mailom alebo na osobnom stretnutí. Preto sa nezabudnite zaregistrovať prostredníctvom kontaktného formulára, aby sme vás vedeli čím skôr kontaktovať.

 

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a budú použité výhradne na našu komunikáciu s Vami. V žiadnom prípade nebudú poskytnuté iným stranám ani ináč zneužité. Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Zásady spracovania osobných údajov nájdete na http://demanovavillage.sk/gdpr/

Ing. Zuzana Štricová

Predajca a Koordinátor projektu
Rekreačné nehnuteľnosti predávam už vyše 9 rokov. Do projektu Demänová Village som vstúpila práve kvôli tomu, že našim klientom plní sny o peknej chate či apartmáne v super lokalite s kompletnými službami a bez akýchkoľvek starostí s údržbou a správou.

zstricova@demanovavillage.sk
+421 907 847 807

Fotky Apartmánov 

Fotky Demänová Rezort

Fotky Rekreačných domov

Vizualizácie