SKI CENTRUM

v Demänovej

SKI Centrum Demänová

SKI CENTRUM je k dispozícii pre všetkých návštevníkov rezortu a slúži aj ako doplnková služba pre samotnú Demänovú a Demänovskú dolinu. Ponúka 3 vleky, z ktorých sú dva pre pokročilejších lyžiarov a jeden je určený hlavne pre deti a začiatočníkov. Na svahu je vyhradená snowtubing dráha ako aj snowpark pre adrenalínové jazdy.  Ski centrum Demänová je ideálne lyžiarske stredisko pre rodiny s deťmi. K dispozícii sú rozsiahle parkoviská pre bezproblémové parkovanie, ako aj tri gastronomické prevádzky rôznych štýlov.  Pre deti je vybudovaná uzatvorená lyžiarska zóna s inštruktormi a pre všetkých je pripravená aj požičovňa a servis lyží.

Váš druhý domov
v Tatrách

Ešte stále nie ste rozhodnutí? 

Ďalšie informácie o našom projekte vám radi poskytneme telefonicky, mailom alebo na osobnom stretnutí. Preto sa nezabudnite zaregistrovať prostredníctvom kontaktného formulára, aby sme vás vedeli čím skôr kontaktovať.

 

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a budú použité výhradne na našu komunikáciu s Vami. V žiadnom prípade nebudú poskytnuté iným stranám ani ináč zneužité. Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Zásady spracovania osobných údajov nájdete na http://demanovavillage.sk/gdpr/

Ing. Zuzana Štricová

Predajca a Koordinátor projektu
Rekreačné nehnuteľnosti predávam už vyše 9 rokov. Do projektu Demänová Village som vstúpila práve kvôli tomu, že našim klientom plní sny o peknej chate či apartmáne v super lokalite s kompletnými službami a bez akýchkoľvek starostí s údržbou a správou.

zstricova@demanovavillage.sk
+421 907 847 807

Fotky Apartmánov 

Fotky Demänová Rezort

Fotky Rekreačných domov

Vizualizácie