Obchod s doplnkami

priamo v rezorte 

Obchod s doplnkami 

Napriek tomu, že v našej predajni nie je miesta nazvyš, dokážeme uspokojiť potreby našich návštevníkov. Zabudli ste si doma okuliare? Prekvapil Vás silný mráz alebo vietor? Husté sneženie? Podarilo sa Vám zlomiť paličku? Alebo si chcete len tak urobiť radosť? Zastavte sa v našom obchode.

Predávame lyžiarske doplnky (termoprádlo, kukly, čiapky i rukavice) domácich, ale aj zahraničných značiek. Taktiež v obchode nájdete ochranné pomôcky (korytnačky), okuliare a helmy značiek Scott a Marker.

Váš druhý domov
v Tatrách

Ešte stále nie ste rozhodnutí? 

Ďalšie informácie o našom projekte vám radi poskytneme telefonicky, mailom alebo na osobnom stretnutí. Preto sa nezabudnite zaregistrovať prostredníctvom kontaktného formulára, aby sme vás vedeli čím skôr kontaktovať.

 

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a budú použité výhradne na našu komunikáciu s Vami. V žiadnom prípade nebudú poskytnuté iným stranám ani ináč zneužité. Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Zásady spracovania osobných údajov nájdete na http://demanovavillage.sk/gdpr/

Ing. Zuzana Štricová

Predajca a Koordinátor projektu
Rekreačné nehnuteľnosti predávam už vyše 9 rokov. Do projektu Demänová Village som vstúpila práve kvôli tomu, že našim klientom plní sny o peknej chate či apartmáne v super lokalite s kompletnými službami a bez akýchkoľvek starostí s údržbou a správou.

zstricova@demanovavillage.sk
+421 907 847 807

Fotky Apartmánov 

Fotky Demänová Rezort

Fotky Rekreačných domov

Vizualizácie