Apartmány v Tatrách, 
ktoré Vám zarobia

Referencie našich klientov

"Je vidět, že tento projekt má opravdu systém a budoucnost.”
David K.
"Skvelý nápad s lyžiarskym svahom a bežkárskou dráhou a skvelé prekvapenie pre nás terajších aj budúcich majiteľov apartmánov 😉👏"
Hana H.
“Liptov je krásny. S manželkou sem chodíme na rekreáciu počas celého roka. Stále je tu čo robiť či v zime či v lete. Rozhodli sme sa pre kúpu apartmánu v Demänová Village, lebo je na skvelom mieste. Sme z Čiech, a preto sme radi, že sa nám o apartmán má kto starať. Vybavenosť rezortu je ďalšie plus.”
Martin B.
"Bývame v zahraničí. S priateľom chodíme veľmi radi na Slovensko a Liptov je veľmi krásny, má skvelý potenciál sa ďalej rozvíjať. Demänová Village je to, čo sme hľadali. Hľadali sme možnosť bezstarostnej investície v bezpečnej lokalite a navyše zdravé bývanie v ekodomoch mi je veľmi blízke."
Mária B.
"Plánoval som pôvodne kúpiť bežný byt v meste. Našiel som však niečo nové, a to blízko mesta, v peknej prírode, blízko sú vleky, aquaparky, kam vieme ísť s našou dcérou na výlety. Nemám s tým starosti a je to fungel nové. Demänová Village je správna investícia."
Bohuš Č.
"Jednoznačne rezort v super lokalite. Oslovil ma ten škandinávsky štýl a použité materiály. A navyše benefity k tomu, nie len ubytovanie, ale aj športové vyžitie a relax. "
Vlastimil C.
"Demänová Village je pre mňa bezstarostná voľba"
Adela Vinczeová
"Demänová Village sú krásne nadčasové stavby v super lokalite. Zabezpečila som životný štýl svojej rodine. Teším sa 🙂 "
Vierka B.

Prečo sa pre Adelu Vinczeovú stal Liptov destináciou číslo 1 na Slovensku? Chcete vedieť čo bolo to, čo spojilo Adelu s Liptovom, Demänovou a Nízkymi Tatrami?

Kde sa o nás zmienili?

Ešte stále nie ste rozhodnutí? 

Ďalšie informácie o našom projekte vám radi poskytneme telefonicky, mailom alebo na osobnom stretnutí. Preto sa nezabudnite zaregistrovať prostredníctvom kontaktného formulára, aby sme vás vedeli čím skôr kontaktovať.

 

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a budú použité výhradne na našu komunikáciu s Vami. V žiadnom prípade nebudú poskytnuté iným stranám ani ináč zneužité. Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Zásady spracovania osobných údajov nájdete na http://demanovavillage.sk/gdpr/

Investor: TATRA SPC8, s. r. o.  Moyzesova 6, 821 05 Bratislava email: info@demanovavillage.sk
Adresa projektu: DEMÄNOVÁ VILLAGE 584, Liptovský Mikuláš 031 01