Požičovňa lyží a Test centrum

Požičovňa lyží a Test centrum

V ponuke nájdete výstroj svetových značiek (Völkl, Elan, Scott, Alpina, Salomon) za prijateľnú cenu. Údržbu, brúsenie a voskovanie našej výstroje si zabezpečujeme sami v našom servise, preto je naša výstroj vždy vo výbornom stave pripravená pre Vás.

TEST CENTRUM

V spolupráci s našimi partnermi Vám prinášame Test centrum vybraných modelov lyží Elan, Völkl a Scott. Test centrum je určené pre ľudí, ktorí majú záujem o kúpu spomínaných modelov a chceli by si ich pred kúpou vyskúšať. Dostupné modely sú závislé na aktuálnych podmienkach v stredisku.

 

Váš druhý domov
v Tatrách

Ešte stále nie ste rozhodnutí? 

Ďalšie informácie o našom projekte vám radi poskytneme telefonicky, mailom alebo na osobnom stretnutí. Preto sa nezabudnite zaregistrovať prostredníctvom kontaktného formulára, aby sme vás vedeli čím skôr kontaktovať.

 

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a budú použité výhradne na našu komunikáciu s Vami. V žiadnom prípade nebudú poskytnuté iným stranám ani ináč zneužité. Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Zásady spracovania osobných údajov nájdete na http://demanovavillage.sk/gdpr/

Ing. Zuzana Štricová

Predajca a Koordinátor projektu
Rekreačné nehnuteľnosti predávam už vyše 9 rokov. Do projektu Demänová Village som vstúpila práve kvôli tomu, že našim klientom plní sny o peknej chate či apartmáne v super lokalite s kompletnými službami a bez akýchkoľvek starostí s údržbou a správou.

zstricova@demanovavillage.sk
+421 907 847 807

Fotky Apartmánov 

Fotky Demänová Rezort

Fotky Rekreačných domov

Vizualizácie