Kongresové priestory

Kongres

V ponuke máme dva rôzne priestory s kapacitou od 42 do 210 miest. Priestory sú vhodné na firemné podujatia, konferencie, školenia, rokovania, semináre, oslavy, eventy, na prezentačné akcie, ale aj na rodinné oslavy či dokonca svadby. Vieme zabezpečiť:
* konferenčné priestory
* kinosedenie
* školské priestory
* kongresové služby
* plnú technickú podporu
* teambuilduingové aktivity
* ubytovanie
* bezplatné vysokorýchlostné Wi-fi pripojenie
* výborný gastronomický zážitok v reštaurácii PINUS
* plnohodnotný catering

Váš druhý domov
v Tatrách

Ešte stále nie ste rozhodnutí? 

Ďalšie informácie o našom projekte vám radi poskytneme telefonicky, mailom alebo na osobnom stretnutí. Preto sa nezabudnite zaregistrovať prostredníctvom kontaktného formulára, aby sme vás vedeli čím skôr kontaktovať.

 

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a budú použité výhradne na našu komunikáciu s Vami. V žiadnom prípade nebudú poskytnuté iným stranám ani ináč zneužité. Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Zásady spracovania osobných údajov nájdete na http://demanovavillage.sk/gdpr/

Ing. Zuzana Štricová

Predajca a Koordinátor projektu
Rekreačné nehnuteľnosti predávam už vyše 9 rokov. Do projektu Demänová Village som vstúpila práve kvôli tomu, že našim klientom plní sny o peknej chate či apartmáne v super lokalite s kompletnými službami a bez akýchkoľvek starostí s údržbou a správou.

zstricova@demanovavillage.sk
+421 907 847 807

Fotky Apartmánov 

Fotky Demänová Rezort

Fotky Rekreačných domov

Vizualizácie