Indoor/Outdoor 

Fitness centrum

Indoor/Outdoor Fitness centrum

V areáli Demänová Rezort sa nachádzajú exteriérové fitness zariadenia, ktoré sú určené pre všetky vekové kategórie od mládeže až po seniorov. Umožňujú precvičenie celého tela, slúžia na posilňovanie svalov a kĺbov, ale aj na rehabilitačné cvičenia, čím pomáhajú udržiavať zdravý životný štýl, fyzickú i duševnú vitalitu a zdravie.

K dispozícii je aj plnohodnotné intérierové fitness centrum s bicyklami, multifunkčnou posilňovacou vežou, rebrinami či vežou s čínkami.

Váš druhý domov
v Tatrách

Ešte stále nie ste rozhodnutí? 

Ďalšie informácie o našom projekte vám radi poskytneme telefonicky, mailom alebo na osobnom stretnutí. Preto sa nezabudnite zaregistrovať prostredníctvom kontaktného formulára, aby sme vás vedeli čím skôr kontaktovať.

 

Vaše údaje sú u nás v bezpečí a budú použité výhradne na našu komunikáciu s Vami. V žiadnom prípade nebudú poskytnuté iným stranám ani ináč zneužité. Odoslaním vyplneného formulára súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle platnej legislatívy v SR. Zásady spracovania osobných údajov nájdete na http://demanovavillage.sk/gdpr/

Ing. Zuzana Štricová

Predajca a Koordinátor projektu
Rekreačné nehnuteľnosti predávam už vyše 9 rokov. Do projektu Demänová Village som vstúpila práve kvôli tomu, že našim klientom plní sny o peknej chate či apartmáne v super lokalite s kompletnými službami a bez akýchkoľvek starostí s údržbou a správou.

zstricova@demanovavillage.sk
+421 907 847 807

Fotky Apartmánov 

Fotky Demänová Rezort

Fotky Rekreačných domov

Vizualizácie